Показали, як Канада обіграла Мексику у шалений мороз

Головна Сторінка » Показали, як Канада обіграла Мексику у шалений мороз

Збірна Канади обіграла команду Мексики у матчі кваліфікації Кубка світу-2022. Зустріч пройшла на стадіоні Співдружності в Едмонтоні за 11 градусів морозу та купи снігу і завершилася з рахунком 2:1 на користь господарів.

Обидва голи у складі канадців забив нападник “Бешикташа” Кайл Ларін. Він відзначився у компенсований до першого тайму час та на 52-й хвилині. Наприкінці зустрічі півзахисник “Атлетико” Ектор Еррера відіграв один м’яч, але уникнути поразки мексиканцям не вдалося.

Гравці збірної Канади дуже яскраво відсвяткували другий гол у матчі. Один із футболістів навіть стрибнув у купу снігу за межами поля.

Тепер у збірної Канади 16 очок, вона очолює відбірну таблицю ЧС-2022. Мексиканці набрали 14 балів та йдуть третіми. Друге місце посідає збірна США (15). На мундіаль у Катарі вирушать три найкращі команди за підсумками відбору, четверта зіграє у стикових матчах. Нині четвертою йде Панама (14).