fbpx

Поклонську відправили послом на острова в океані

Головна Сторінка » Поклонську відправили послом на острова в океані

Колабораціоністку та колишню депутатку Держдуми Наталію Поклонську призначили послом Росії в Кабо-Верде.

Це острівна держава біля берегів Африки у Атлантичному океані. Указ президента Росії Володимира Путіна про призначення опублікували на Офіційному інтернет-порталі правової інформації РФ.

“Я дуже рада призначенню і такому рішенню нашого президента. Для мене це призначення є довгоочікуваним, є великою честю і відповідальністю перед країною. Наразі в планах дістатися до країни перебування, там роздивитися, познайомитися”, – сказала Поклонська у коментарі РБК.

Вона заявила, що не вважає це призначення засланням.

Україна вже відреагувала на призначення.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський ввів у дію санкції проти Януковича та його оточення

“У зв’язку із призначенням Наталії Поклонської послом Росії в Кабо-Верде нагадуємо, що колишня прокурорка російської окупаційної адміністрації в Криму розшукується за державну зраду проти нашої держави. Вона перебуває під санкціями України, ЄС, США, Канади та Японії. Сховатися не вийде навіть в Африці. МЗС України вже порушило перед урядом Кабо-Верде питання злочинної діяльності громадянки Поклонської”, – сказав речник МЗС України Олег Ніколенко в коментарі “Українській правді”.

Наталі Поклонській, яка після російської анексії Криму очолила підконтрольну Кремлеві прокуратуру Криму, а пізніше стала депутатом Держдуми, Прокуратура АРК оголосила дві підозри за кількома статтями. Разом з цим, Поклонська фігурує в ряді розслідувань, за якими підозри їй не оголошувалися.