fbpx

Поліція відповіла на скандал із приїздом Зеленської у Львів

Головна Сторінка » Поліція відповіла на скандал із приїздом Зеленської у Львів

У Національній поліції назвали “маразмом” інформацію про те, що під час приїзду дружини президента Олени Зеленської у Львів журналістам сказали не визирати у вікна.

“Я навіть не хочу такий маразм коментувати. Але одразу скажу – це просто абсурд”, – прокоментувала речниця Національної поліції у Львівській області Світлана Добровольська, повідомив Telegraf

Також порадила уточнити заходи щодо охорони дружини президента в Управлінні державної охорони.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Вчинок Тищенка огидніший, але Коля – людина президента” – мережі гудуть про справу за середній палець Зеленському

У пресслужбі УДО відреагували зі сміхом.

“Ми теж зараз розбиралися щодо цього допису у Facebook хто, куди заходив, про що попереджав.

Наші співробітники такого не робили 100%. Те, що там поліція ходила і всіх попереджала, що проводитиметься певний захід так воно й було. І, можливо, хтось із поліціянтів неправильно висловився чи неправильно пояснив, а може його неправильно зрозуміли з приводу деяких моментів, пов’язаних із перебуванням першої леді”, – заявили в УДО.

“Якихось посилених заходів безпеки там не проводилося, все, як завжди, нічого екстраординарного. Снайперів на дахах, звичайно, немає”, – сказали.

12 листопада Олена Зеленська приїхала у Львів на форуму “Реформа системи шкільного харчування”.

Журналіст Василь Терещук повідомив, що в день приїзду дружини президента в редакцію прийшла поліція і попередила, щоб не визирали у вікна, бо “на дахах сидять снайпери і вони стрілятимуть”.

У вересні ЗМІ повідомляли, що президент Володимир Зеленський після нападу на першого помічника Сергія Шефіра посилив свою охорону і збільшив кортеж.