fbpx

“Політична штовханина. Виглядає дико” – Кличко про скандал довкола “Пунктів незламності”

Головна Сторінка » “Політична штовханина. Виглядає дико” – Кличко про скандал довкола “Пунктів незламності”

Тема “Пунктів незламності” у Києві вже політично забарвлена. Навколо неї почалися політичні баталії.

Сьогодні потрібно працювати єдиною командою, а не займатися “політичною штовханиною”. Про це заявив мер столиці Віталій Кличко в інтерв’ю “РБК-Україна”, коментуючи ситуацію з “Пунктами незламності”.

Він закликав не маніпулювати питанням пунктів обігріву.

“Я не хочу, особливо в нинішній ситуації, вступати в політичні баталії. Це безглуздо. Мені є чим займатися. Але вже казав і повторю ще раз: маніпулювати не дозволю. Бо мені депутати від партії влади, коли їх зустрічаю під час об’їзду та перевірки пунктів в обличчя кажуть, що все гаразд з пунктами, а потім роблять пости під копірку, що все погано. Це дико виглядає. І для киян. І для іноземних партнерів. Українці потребують єдиної команди, а не політичної штовханини”, наголосив Кличко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Путін з пробитою флягою і “бомбовий” Wi-Fi: як працюють “Пункти незламності” та які біди з ними у Києві

За його словами, у Києві багато шкіл та дитячих садків пройшли термосанацію, оснащені генераторами і вже готові працювати як пункти обігріву.

“В нас є достатня кількість шкіл та дитячих садків, які пройшли термосанацію, тобто відповідні ремонти щодо утеплення. В цих закладах є великі спортивні зали, їдальні, актові зали. І кожна з цих споруд може прийняти велику кількість людей. Вони знаходяться майже в кожному мікрорайоні нашого міста. Є 500 генераторів для роботи цих пунктів. Будуть ще 12 пересувних модульних котелень, замовлених нами спеціально під пункти обігріву”, – заявив Кличко.

Мер закликав киян на екстрений випадок заздалегідь отримати інформацію, де знаходиться найближчий пункт обігріву. Така інформація є на інтернет-ресурсах та у “Києві цифровому”.

25 листопада президент Володимир Зеленський висловив незадоволення роботою “Пунктів незламності” у Києві. Заявив, що очікує від столичної влади покращення забезпечення “Пунктів незламності”, тому що кияни потребують цього.

26 листопада голова фракції “Слуга народу” Давид Арахамія повідомив, що депутати від “Слуги народу” перевірять роботу столичних “Пунктів незламності”. З його слів, кияни жаліються на невідповідність інформації щодо їхньої роботи.

27 листопада Віталій Кличко закликав утриматися від маніпуляцій щодо роботи таких пунктів. Повідомив, що у Києві працює понад 430 пунктів обігріву, а на випадок надзвичайної ситуації столична влада готує ще 100 пунктів обігріву.

Generated by Feedzy