Положинський покинув 47 ОМБр: що тепер робитиме захисник

Головна Сторінка » Положинський покинув 47 ОМБр: що тепер робитиме захисник

Музикант Олександр Положинський, який з перших днів повномасштабного вторгнення захищає Україну на фронті, повідомив, що переводиться у інший підрозділ ЗСУ. Раніше він служив в 47-й окремій механізованій бригаді.

У своєму Instagram військовий зазначив, що тиждень тому остаточно покинув бригаду.

“Від лютого цього року я фактично перебував лише в дистанційному зв’язку з рідною бригадою, час від часу спілкувався з побратимами, допомагаючи за можливості та нагоди закривати певні матеріальні потреби. Минулого тижня я остаточно попрощався з 47 ОМБр. Дякую своїм командирам, хлопцям і дівчатам, які були поруч. Для мене велика гордість і честь бути невеличкою частиною нашої спільної історії”, – сказав Положинський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Винника прокоментували чутки про повернення на сцену

Додав, що продовжить захищати Україну від російських окупантів.

“Я офіційно почав службу в новому підрозділі ЗСУ. Сподіваюся, продовжувати бути корисним тут. Готовий до виконання нових наказів та завдань”, – підсумував музикант.

Раніше Положинський розповів, що хотів би служити поруч з людьми, які прагнуть захищати Україну. Також музикант не проти узаконити “відкуп” від мобілізації. Він переконаний, що всі громадяни України мають бути максимально долучені до процесів оборони. Але, за його словами, фронт не має бути покаранням.