Польща і Україна далекі від угоди щодо імпорту аграрної продукції – польський уряд

Головна Сторінка » Польща і Україна далекі від угоди щодо імпорту аграрної продукції – польський уряд

Польща та Україна далекі від угоди щодо імпорту української сільськогосподарської продукції, заблокованої на кордоні польськими фермерами-протестувальниками.

Стан переговорів з Україною не дозволяє мати задовільне рішення для польської сторони або польських фермерів, повідомив керівник апарату польського прем’єр-міністра Дональда Туска Ян Грабець, пише AFP.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ЄС виділить 137 млрд Польщі, з них 1,4 млрд – фермерам

“Ми далекі від такої угоди. На жаль, поки що немає української пропозиції, яка б дозволила сподіватися на вихід з глухого кута в торговельних відносинах”, – стверджує польський посадовець.

З 20 лютого польські фермери почали великий протест по всій території Польщі, зокрема на кордоні з Україною. Стались кілька інцидентів із висипанням українського зерна та блокуванням пасажирського руху на кордоні.

Президент України Володимир Зеленський запропонував Польщі провести двосторонню зустріч на рівні урядів і, якщо потрібно, президентів. Польський прем’єр Дональд Туск відхилив запрошення.

23 лютого урядова делегація України приїхала на кордон, але зустріч не відбулася, оскільки представники Польщі не прибули.