fbpx

Польща встановила на кордоні з Росією протитанкові їжаки

Головна Сторінка » Польща встановила на кордоні з Росією протитанкові їжаки

Польща встановила на кордоні з країною-агресоркою Російською Федерацією протитанкові їжаки.

Країна посилила охоронні заходи на кордоні з Калінінградською областю, повідомив 24 лютого міністр оборони Польщі Маріуш Блащак. Фото перших загороджень опублікував у Twitter. А вже у березні на кордоні з РФ почнуть зводити ґрунтовніший паркан.

“Посилення захисту кордону країни превентивний захід, що є частиною стратегії оборони Польщі та стримування РФ. Подібним чином країна посилить захист кордону з Росією та Білоруссю”, зазначив Блащак.

За день до цього почали діяти нові правила перетину білорусько-польського кордону, запроваджені Варшавою. На кордоні країн тепер повноцінно працюють лише по одному автомобільному прикордонному переходу для легкового та вантажного транспорту.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Услід за Польщею: ще одна країна відгородиться від Росії “стіною”

Торік восени польська влада розпочала будівництво тимчасового загородження по всій протяжності кордону країни з Калінінградською областю. Як зазначав раніше Блащак, рішення ухвалили у відповідь на те, що аеропорт Калінінграда почав приймати рейси з країн Близького Сходу. Варшава переймається тим, що РФ спробує наповнити країну нелегальними мігрантами, відправивши їх до кордону.

У березні на кордоні почнуть зводити паркан, який буде обладнаний системою датчиків і камер. Вони дозволять цілодобово стежити за ситуацією незалежно від погодних умов і без необхідності перебувати безпосередньо на лінії кордону.

Алгоритми системи оповіщення будуть налаштовані таким чином, щоб реагувати на спроби перетнути кордон людьми, а не тваринами, уточнили у прикордонній службі.

У Польщі почали будівництво захисного паркану на кордоні з Росією.

Восени Польща завершила будівництво 187 км паркану на кордоні з Білоруссю. Паркан заввишки 5,5 м. Огородження зробили зі сталевих панелей 4,5 м з колючим дротом нагорі.

Тим часом Україна продовжує будувати стіну на кордоні з Білоруссю. У Волинській області вже звели стіну на 3 км українсько-білоруського кордону. Подібні роботи тривають також у Рівненській та Житомирській областях. Після деокупації всієї української території таку ж стіну побудують на кордоні з Росією.

Generated by Feedzy