Польща заявила, що прагне мати добрі відносини з Україною

Головна Сторінка » Польща заявила, що прагне мати добрі відносини з Україною

Польща прагне мати добрі відносини з Україною, які базуватимуться на принципі взаємоповаги та розуміння національних інтересів.

Про це заявив віцеміністр закордонних справ Польші Павел Яблонський, повідомили Polskie Radio.

Польща й надалі прагне підтримувати Україну у війні з Росією, оскільки РФ є загрозою також для поляків, сказав Яблонський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саміт НАТО у Вашингтоні і переговори про членство в ЄС. Зеленський дав завдання дипломатам

“Ми захищаємо Польщу. Україна захищає себе, але у нас є спільний інтерес, і ми підтримуємо в цьому одне одного. Є питання, щодо яких ми маємо інший погляд, щодо яких ми досі не можемо дійти згоди. Ніхто цього не приховує, але ми працюємо над цим”, заявив польський посадовець.

1 серпня стало відомо, що МЗС України викликало посла Польщі в Україні Бартоша Ціхоцького через висловлювання Марчина Пшидача, керівника офісу з питань міжнародної політики в адміністрації польського президента. Пшидач заявив, що Україні “варто було б почати цінувати роль Польщі”.

У відповідь заступник керівника Офісу президента Андрій Сибіга сказав, що підтримка України зброєю “це не благочинність, а інвестиції у безпеку Польщі”.

Вчора МЗС Польщі викликало посла України Василя Зварича.

Президент України Володимир Зеленський заявив, що жодні політичні миттєвості не зіпсують відносини між українським і польським народами, а емоціям варто охолонути.