fbpx

Польський генерал зробив сумний прогноз для НАТО у разі поразки України

Головна Сторінка » Польський генерал зробив сумний прогноз для НАТО у разі поразки України

Ставки війни в Україні надзвичайно високі, це ‒ безпека Республіки Польща, східного флангу НАТО та всього Альянсу.

Про це у коментарі ЗМІ сказав начальник Генштабу польської армії генерал Раймунд Анджейчак.

“Якщо ми втратимо Україну стратегічно, політично, військовим чи цивілізаційним шляхом, це за мить матиме прямий вплив на Білорусь. Ми ще більше заштовхнемо її в обійми Москви. І тоді, з польської точки зору, буде дійсно погано”, ‒ сказав Анджейчак.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна має отримати гарантії безпеки від НАТО – Дуда

За його словами, Китай також уважно стежить за санкціями й можливостями, які дає їм ця війна з точки зору енергетики та технологій.

Польський генерал наголосив, що Росія, попри санкції, все ще має гроші продовжувати війну проти України.

“Росія, як і раніше, велика і сильна. Наполеон одного разу сказав, що для ведення війни потрібні лише три речі: гроші, гроші та гроші. Перед війною у росіян було 600 мільярдів доларів резервів. 300 мільярдів доларів було заморожено міжнародними фінансовими центрами. Отже, несучи витрати, що не перевищують 100 мільярдів доларів на рік, грошей на два роки ще вистачає. Цей основний фактор ведення війни зберігається”, ‒ пояснив генерал Анджейчак.

Колишній прем’єр Великої Британії Борис Джонсон закликав союзників допомагати Україні й не боятися застосування російським диктатором Володимиром Путіним ядерної зброї. На думку британського політика, в разі використання ядерної зброї Індія та Китай відвернуться від Путіна, тому необхідно припинити думати про це. Відповідну заяву Джонсон зробив під час Українського сніданку в Давосі.

Президент Володимир Зеленський тонко відповів уряду Німеччини на його нерішучість щодо постачання Україні важкої військової техніки. У питаннях постачання танків для України не повинно бути вагань, заявив Зеленський під час виступу у Давосі.

Generated by Feedzy