fbpx

Полякова пересадили з іншого авто: адвокат таксиста зробив заяву

Головна Сторінка » Полякова пересадили з іншого авто: адвокат таксиста зробив заяву

Таксист, у машині якого виявили бездиханне тіло депутата Антона Полякова, збрехав, що підібрав чоловіка на зупинці. Насправді його пересадили з іншого авто.

Адвокат таксиста заявив, що його підопічного побили у відділку за неправдиві свідчення.

“Він дав свідчення. Не знав і не міг знати, вживали вони щось чи ні. Він збрехав, що підібрав його на транспортній зупинці. Насправді йому його підвезли з іншої машини й попросили доправити додому. Спершу він вирішив не вплутувати інших людей, тому сказав, що забрав із зупинки й віз. От хлопці його й покарали. Але слідів немає, експертиза не покаже”, – заявляє адвокат, передає ТСН.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Чернігові прощаються з нардепом Поляковим. Не обійшлося без скандалу

Проте чоловік заявляє, що з боку правоохоронців були й інші порушення. Адже замість трьох годин у відділку він провів майже добу. А це суперечить законодавству.

До того ж приховували від адвоката, де його допитують і коли звільнять. Але вирішили, що до правоохоронців не позиватимуться.

“Він звичайних хлопець і просто хоче жити”, – додав адвокат.

Водночас адвокат підтверджує попередні свідчення, що до машини померлий депутат сів при тямі, але майже одразу в нього почалася нудота й ніби конвульсії шиї. Тож водій порушив правила, щоб доправити до лікарні. У цей час його й зупинила поліція. І поки депутату надавали допомогу правоохоронці, таксист зателефонував до “швидкої”.

Народний депутат від групи “Партія “За майбутнє” Антон Поляков помер у Києві в ніч проти 8 жовтня.

Непритомного депутата виявив наряд патрульних в автомобілі таксі, який зупинили через порушення правил дорожнього руху. “Швидка” не змогла його реанімувати.

Водій стверджував, що взяв пасажира за кілька хвилин до того біля зупинки громадського транспорту в Дніпровському районі. Після цього його почало нудити в салоні. Усі цінні речі, документи й гроші були в депутата.

Поляков помер унаслідок гострої коронарної недостатності, гострої ішемічної хвороби серця, за результатами розтину. Призначили додаткові експертизи.