Помер 32-річний український блогер: подробиці

Головна Сторінка » Помер 32-річний український блогер: подробиці

Популярний український блогер Юрій Ворожко помер у Кропивницькому. Чоловіку було 32 роки.

Він пішов із життя у басейні одного зі спортивних комплексів міста. За інформацією Суспільного, коли медики приїхали до закладу – інструктор надавав Ворожку першу допомогу. Серцево-легенева реанімація не допомогла.

“Під час огляду тіла видимих ознак насильницької смерті не виявили. Причину смерті встановлять в результаті проведення судово-медичної експертизи”, – повідили в поліції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер борець за незалежність, дисидент і політик Степан Хмара

Пізніше ведучий Слава Дьомін зазначив, що вони разом допомагали дітям-сиротам.

“Ми тільки позавчора розмовляли з Юрою, бо маємо дітей-сиріт, яким спільно допомагали, і домовились зустрітись на днях, щоб узгодити подальші дії. Юра справді був одним з найдобріших і безкорисливих людей, яких я знав. Він мав стати батьком втретє…”, – написав він у Telegram.

Юрій Ворожко має понад мільйон підписників на YouTube, понад 60 тис – у Instagram та майже 594 тис – у TikTok. Він знімав різні соціальні експерименти, а також займався благодійністю та зборами для Збройних сил України.

18-річний український баскетболіст Артем Козаченко помер у лікарні після озброєного нападу, що стався у Німеччині 10 лютого. Спортсмен впродовж десяти днів перебував у реанімації внаслідок озброєного нападу у німецькому місті Оберхаузен.