Помер найвищий собака у світі

Головна Сторінка » Помер найвищий собака у світі

Німецький дог на ім’я Зевс, у якого виявили рак кісток, помер у віці трьох років.

Це сталося після операції. Ветеринари ампутували йому передню праву лапу. Згодом після обстеження у собаки виявили пневмонію, яку він не зміг побороти. Хоча лікарі робити все можливе, щоб його врятувати.

“Лікарі помітили, що він не хоче їсти. Був млявим. У нього була незначна температура. Також трохи синя ділянка навколо рота. Зробили аналіз крові та рентген грудей. Вони виявили, що у нього аспіраційна пневмонія. Це означає, що у нього рідина та бактерії в легенях. Він буде в лікарні ще мінімум декілька днів”, – сказала власниця дога на своїй сторінці в Instagram.

Сім’я просила людей молитися за швидке одужання собаки. Але, на жаль, Зевс не зміг побороти пневмонію.

“Йому більше не болить. Мама була там, тримала голову і чухала вуха щосекунди. Його дуже-дуже любили. У нього було велике життя за короткий час”, – йдеться у повідомленні.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Zeus the Great Dane ⚡️🦴 (@zeus_king_dane)

Власники собаки-рекордсмена подякувала усім, хто підтримував їх.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Помер пес, який став героєм мемів

Зевс побив світовий рекорд Гіннеса 2022 року. Під час офіційного вимірювання він був зростом 1,046 м.

За дивним збігом, колишній найвищий пес в історії був також німецьким догом за окликом Зевс з Мічигану. Він помер 2014-го у віці п’яти років.

Найвищий у світі собака – німецький дог Зевс, що потрапив до Книги рекордів Гіннеса, захворів на рак кісток. Про це в кінці літа повідомили його господарі, які мешкають в американському Бедфорді, штат Техас. Ветеринарні лікарі порадили ампутувати собаці праву передню лапу. Мав пройти променеву та хіміотерапію.