Популярна українська співачка “знялась” для пропаганди окупантів: вона прокоментувала

Головна Сторінка » Популярна українська співачка “знялась” для пропаганди окупантів: вона прокоментувала

Фото співачки Ірини Вихованець, більш відомої як Fіinka, використали російські окупанти для рекламного оголошення у тимчасово окупованому Мелітополі.

У пропаганді закликали жителів міста отримувати російське громадянство та змінювати прізвища. Наприклад, з українського прізвища “Галушко” на російське “Глушкова”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На фронті загинув 71-річний учасник “МастерШеф”

У коментарі “Музвар” артистка сказала, що цю історію дізналась від знайомого військового ЗСУ.

“Як можна влупити фотографію максимально проукраїнської молодиці, гуцулки для заклику зміни прізвищ? Цікаво, чого саме моя фотографія на обкладинці сеї новітньої інтерпретації “Мини Мазайла”? А, точно. Я ж в одному з інтервʼю сказала, що я націоналістка. А тим каліцунам водно, що нацистка, що націоналістка”, – емоційно висловилась співачка.

Ірина Вихованець – українська співачка та акторка, яка активно популяризує колоритну гуцульську культуру. В 2019-му році створила гумористичний проект під назвою “Ліжник TV”, в якому вона є ведучою та сценаристкою. Того ж року артистка дебютувала як співачка під псевдонімом FIЇNKA. Її найвідоміший сингл – “Груба”. Також артистка брала участь у Нацвідборі на пісенний конкурс “Євробачення – 2023”.