Порошенко на зустрічі з Міністром оборони Канади закликав підтримати вступ України в НАТО

Головна Сторінка » Порошенко на зустрічі з Міністром оборони Канади закликав підтримати вступ України в НАТО

Пʼятий президент Петро Порошенко в Галіфаксі на полях Міжнародного безпекового форуму провів зустріч із Міністром оборони Канади Білом Блером.

Порошенко подякував за потужну військову допомогу, яку надає Канада для зміцнення обороноздатності України, зокрема оголошення пакету допомоги у розмірі 500 мільйонів канадських доларів.

“Відзначив активну участь Канади у тренуванні українських військових та підготовку пілотів на винищувачах F16. Наголосив на важливості продовження підтримки ЗСУ додатковими системами протиповітряної оборони, РЕБ, артилерійськими снарядами та евакуаційними автомобілями”, повідомив пʼятий президент у соцмережах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко у Галіфаксі закликав союзників не зволікати з допомогою Україні

“Звернувся до Міністра оборони Канади за підтримкою пришвидшення вступу України до НАТО як єдиної дієвої гарантії безпеки і для нашої держави, і для європейського континенту. Біл Блер запевнив, що Канада продовжить допомагати Україні і у відсічі російської агресії, і у зближенні з НАТО, адже цей курс підтримується і політичним істеблішментом Канади, і суспільством”, пише Петро Порошенко.

П’ятий президент Петро Порошенко на Міжнародному безпековому форумі у Галіфаксі закликав західних союзників не затримувати допомогу Україні, бо кожне зволікання працює на Путіна. Порошенко наголосив, що саме Росія найбільше зацікавлена у дестабілізації ситуації у світі, тому інструктори ПВК Вагнера тренували терористів ХАМАСу перед нападом на Ізраїль.

“Я абсолютно впевнений у причетності росії, і це військовий злочин, який слід негайно розслідувати. Я особисто знаю як президент України, який стиль бойовиків Вагнера, вони атакують нас з 2014 року. Вони використовують таку ж тактику, як ХАМАС в Ізраїлі. Вони називають це “м’ясний наступ”, незалежно від того, скільки терористів загине. Вони не дають їм жодного шансу повернутися, відкривши вогонь. І Вагнер доручив тренувати терористів ХАМАС на Близькому Сході, включаючи Сирію, ймовірно, і у Газі”, заявив Порошенко.