Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Головна Сторінка » Порошенко у Держдепі США обговорив зміцнення переговорних позицій України

Пʼятий президент Петро Порошенко, який перебуває у Вашингтоні, провів у Державному департаменті США зустріч із Кевіном Ковертом, Директором департаменту з питань Східної Європи.

“Докладно обговорили підходи до подальшої стратегії та відповідно скоординували позиції напередодні очікуваного візиту Спеціального представника США щодо України Кіта Келлога до Європи, включно з Україною. Погоджено важливість дотримання принципу “нічого про Україну без України”, – повідомив Порошенко у соцмережах.

“Важливу увагу приділили зміцненню переговорних позицій України та комплексу заходів і конкретних дій, які слід вжити за лідерства Сполучених Штатів Америки та обʼєднаної Європи”, – написав політик.

“Підкреслили незмінну важливість внутрішньої єдності в Україні та зміцнення демократичної стійкості держави, включно з пріоритетністю боротьби з корупцією, незалежного судочинства та зміцнення верховенства права”, – зазначив пʼятий президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко у Вашингтоні закликав республіканців підтримати переможну стратегію для України

Порошенко також виступив на Міжпарламентському форумі з питань безпеки “Протидія зловмисним діям Китаю, Росії та Ірану”, організованому конгресменами-республіканцями. У роботі форму взяли участь президент Республіки Косово Вьоса Османі, екс-премʼєр-міністр Польщі Матеуш Моравецький, посли іноземних держав, дипломати, американські генерали, а також велика група конгресменів США від Республіканської партії.

Порошенко закликав американських союзників підтримати переможну стратегію для України.

Під час виступу у провідному аналітичному центрі Республіканської партії Hudson Institute у Вашингтоні пʼятий президент заявив, що тільки мир через силу дасть сталу безпекову ситуацію у Європі та світі. Він закликав посилювати Україну зброєю, а для Росії запровадити такі санкції, щоб вона не змогла продовжувати війну.

Порошенко також взяв участь у Національному молитовному сніданку.