Порошенко витратив на допомогу ЗСУ 5,4 млрд грн: зараз в пріоритеті дрони, РЕБ і фортифікації

Головна Сторінка » Порошенко витратив на допомогу ЗСУ 5,4 млрд грн: зараз в пріоритеті дрони, РЕБ і фортифікації

Допомога Збройним Силам України від Фонду Петра Порошенка перевищила 5 мільярдів гривень. Пʼятий президент переконаний: витримати російський удар у цій війні країна зможе лише тоді, коли кожен вкладатиме максимум сил та ресурсів.

“Від початку повномасштабного вторгнення наша команда не спинялась ні на хвилину. Ми перетворились на конвеєр, де за один робочий тиждень встигаємо закупити та привезти військовим необхідну техніку. Запити від підрозділів постійно зростають. Тому тільки і встигаємо планувати поїздки: Сумщина, Чернігівщина, Харківщина, Донбас та Південь”, написав Порошенко у соцмережах.

“За цей час Фонд Порошенка та ГО “Справа Громад” встигли доставити на фронт техніки загальною сумою на 5 400 000 000, з яких майже 5 мільярдів – наші з Мариною кошти. А 169 305 000 – це сума нашого внеску лише за останній місяць”, – повідомив лідер партії.

“Війна змінюється – перелік необхідного теж. Головний акцент зараз: дрони, засоби радіоелектронної боротьби та розвідки, фортифікації. Тому шукаємо цю техніку всюди, за кордоном та в українського виробника і закуповуємо максимально можливі обсяги”, констатує Порошенко.

Лише за останній місяць у підрозділи ЗСУ передали:

– 4 000 FPV-дронів різних модифікацій та стільки ж акумуляторів для них

– 804 шини на різні типи вантажівок

– 254 детектори дронів “Ванільний цукорок”

– 210 генераторів

– 207 Mavic 3

– 48 комплексів окопного РЕБ “Шатро”

– 45 Mavic 3T

– 27 квадроциклів

– 12 зарядних станцій Bluetti

– 8 екскаваторів

– 8 Starlink

– 7 прально-душових комплексів

– 6 моторних човнів

– 4 вантажівки DAF Leyland

– 2 автобуси

– 2 командно-штабні машини

– 2 вантажівки DAF YA

“І, звісно, один із найголовніших наших проєктів – комплекс радіоелектронної боротьби “Ай-Петрі СВ”, в розробку та виготовлення якого Фонд вклав уже 200 мільйонів гривень. Тепер майже 30 одиниць захищають життя наших воїнів по всій лінії фронту”, – зазначає Порошенко.

“А наша команда не планує збавляти темп – допомагатимемо армії доти, доки буде потрібно”, наголосив пʼятий президент.