fbpx

Порошенко з трибуни Ради закликав зберегти 30 тисяч гривень кожному воїну

Головна Сторінка » Порошенко з трибуни Ради закликав зберегти 30 тисяч гривень кожному воїну

П’ятий президент Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав зберегти гідне грошове забезпечення українським військовим. Він наголосив: зараз, як і рік тому, всі можливі ресурси мають бути спрямовані на ЗСУ, від яких залежить перемога України.

“Сьогодні 365 день “триденної війни”, якою її планував ворог. Навіть наші партнери з НАТО давали нам не більше семи днів. Але 9 років війни, включно з роком широкомасштабного російського вторгнення, показали українці здатні здобувати блискучі перемоги”, констатував Порошенко.

“Ми нація волелюбного народу, хоробрих солдат і талановитих командирів, які здатні вести високотехнологічну війну і вигравати її. Хочу нагадати, що з нашої команди з лютого-березня минулого року жодна людина не втекла з напівоточеного Києва. Бо ми були впевнені: створена з 2014 року за стандартами НАТО армія України, яку ми передали у 2019 році, здатна зупинити ворога і перемогти росію. Ми були впевнені, що вистоїть Київ вистоїть і Україна”, наголосив Порошенко.

“В перші дні після ракетних ударів росії на базі нашого офісу був сформований один із штабів територіальної оборони, і вже через 12 годин ми виступили на оборону Києва. З першого дня ми заявили про принцип внутрішньої єдності, коли вся країна має об’єднатися навколо перемоги”, зазначив п’ятий президент.

“Немає ніякої великої Росії і ми це довели. Є банда хижаків, яка об’єдналася навколо божевільного фюрера”, вважає Порошенко.

“Літаки, ракети далекого радіусу дії, протиповітряна оборона, засоби радіоелектронної боротьби, танки, бронемашини нам потрібні не колись потрібні зараз для того, щоб весною забезпечити наступ Збройних Сил України. І так само, як ми вимагали рік тому 50 мільярдів гривень для Збройних Сил, так і зараз ми вимагаємо, щоб 30 тисяч гривень кожному воїну були недоторканими. Ми просимо поставити законопроект 9006 зараз”, закликав п’ятий президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Скорочувати виплати військовим неприпустимо, нічого важливішого за армію немає Петро Порошенко

“Попереду ще багато втрат і випробувань, але перемога не за горами хіба що за Кримськими горами, де стоїть наш прапор”, наголосив Петро Порошенко.

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко під час поїздки у розвідбат на північному напрямку заявив, що скорочувати грошові виплати військовим неприпустимо. Він наголосив нічого важливішого за армію зараз бути не може.

“В першу чергу ми маємо різко збільшити фінансування Збройних Сил. І вчора в парламенті ми порушили питання про категоричну неприйнятність зняття з військвослужбовців, які не знаходяться на першій лінії, 30 тисяч. Ми повністю поділяємо, що має відрізнятися грошове забезпечення тих, хто знаходиться на передку, і тих, хто знаходиться в тилу. Але для цього треба підвищувати доплати тим, хто на фронті. Це ж очевидно”, вважає Петро Порошенко.

Generated by Feedzy