Порошенко закликав привести в кабмін технократів

Головна Сторінка » Порошенко закликав привести в кабмін технократів

Пʼятий президент Петро Порошенко під час виступу з трибуни Верховної Ради закликав владу врешті-решт позбавитись від колишніх поплічників Януковича і відчепитися від Головкома ЗСУ Залужного.

“Я хотів би підтримати ініціативу Зеленського ініціативу про перезавантаження влади. І тут мова точно не про Лапутіну. Бо за два тижні 10-та річниця розстрілу Небесної Сотні. І заради пам`яті перших жертв російської агресії слід очистити всі державні установи, в першу чергу Офіс президента від недолюстрованих недобитків команди Януковича, ставлеників Портнова”, сказав Порошенко.

“Перестановки необхідні і в Кабміні аж до заміни його на технократичний уряд. І я дуже сподіваюся, що це буде здійснено шляхом формування уряду національної єдності. А Зеленському зараз у цих критичних умовах варто запросити лідерів парламентських фракцій для того, щоб обговорити рішучі дії для укріплення обороноздатності держави. І ще одне. Почніть із себе, а від Залужного від…чепіться”, сказав пʼятий президент.

В Україні зараз проводять аудит дій вищого командування Збройних сил за два роки.

Потрібно оцінити необхідність кадрових рішень. Так заяву президента Володимира Зеленського про необхідність зміни військового керівництва прокоментував радник керівника Офіса президента Михайло Подоляк. Про це він сказав в ефірі національного телемарафону, передає Gazeta.ua.