fbpx

Порошенко звернувся до українців та назвав головну умову перемоги

Головна Сторінка » Порошенко звернувся до українців та назвав головну умову перемоги

Внутрішня єдність це головна запорука перемоги України.

Про це сказав п’ятий президент України Петро Порошенко. У Facebook він закликав вгамувати емоції, які виникають через накопичену втому, а також поважати свободу слова як важливу складову демократичного суспільства.

“Декілька ЗМІ попросили мене прокоментувати “доволі жорсткий випад на вашу адресу у відповідь на питання журналістки П’ятого”. Пресконференцію слухав дорогою з-під Бахмута настільки, наскільки дозволяла якість зв’язку. Що я можу на це сказати? Кожен українець втомився від війни, а від втоми емоції”, зазначив він.

За словами Порошенка, емоції треба контролювати нам усім, в тому числі і йому.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Порошенко з трибуни Ради закликав зберегти 30 тисяч гривень кожному воїну

“Багато чого іноді хочеться сказати, тим більше, є що. Але у кожного українського політика і державника сьогодні лише один ворог. Це Путін і вся його рашистська нечисть. Ворог знає: його єдиний шанс це роз’єднати Україну зсередини і влаштувати тут внутрішню ворожнечу. Не варто піддаватися на такі провокації”, вважає Порошенко.

Він наголосив, що єдність українців, і українських політиків у протистоянні з ворогом наша величезна цінність.

“Їй аплодує увесь світ. І саме це запорука нашої перемоги. Тому нічого не планую міняти у своїй стратегії через репліку на пресконференції. Послухав і забув”, пише п’ятий президент.

Порошенко сказав, що і надалі робитиме все можливе, аби ніщо не зруйнувало цю єдність, а Україна була сильною і демократичною державою.

“Основою ж демократії була і залишається свобода слова. Завдання журналістів ставити питання, завдання політиків на них спокійно відповідати. Іноді це непросто і нелегко знаю по собі, але це частина президентської роботи. Так це працює в демократичних державах, і саме це породжує довіру суспільства та національну єдність”, переконаний Порошенко.

Верховна Рада України за наполяганням народних депутатів з фракції “Європейська Солідарність” погодилася створити робочу групу щодо повернення доплат у 30 тисяч гривень військовим.

Про це під час поїздки у Донецьку область повідомив п’ятий президент України та лідер партії “Європейська Солідарність” Петро Порошенко.

Відповідне відео Петро Порошенко опублікував на власному YouTube-каналі.

Generated by Feedzy