Портал Ukr.net не працює: в компанії пояснили, що сталось

Головна Сторінка » Портал Ukr.net не працює: в компанії пояснили, що сталось

Компанія-реєстратор з США заблокувала домен порталу Ukr.net.

Представники сайту звернулись до посла України у США Оксани Маркарової, передає “Фокус”.

7 березня о 01:35 компанія-реєстратор доменних імен Network Solutions відключила домен Ukr.net. Зробили це без попередження і ніяких пояснень не надали.

Користувачі порталу втратили доступ до електронної пошти. Не працює новинна стрічка. Служба підтримки Network Solutions не допомогла розв’язати проблему.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Meta прокоментували збій у Facebook та Instagram

Коли у США почнеться робочий день, представники Ukr.net звернуться до американського офісу і з’ясують причини блокування.

“Сьогодні вночі, о 01:35, реєстратор доменних імен Network Solutions, раптово і без будь-яких попереджень заблокував домен ukr.net. Розв’язати проблему через службу підтримки реєстратора не вдалося. Сподіваємось, що ми зможемо отримати більше інформації та з’ясувати причини й обставини блокування з початком робочого дня офісу американської компанії-реєстратора”, – йдеться у повідомленні.

Сервіс Downdetector 5 березня зафіксував серйозний збій сайтів Meta. Від користувачів надходять тисячі звітів про проблеми в роботі соцмереж та месенджера.

За даними сервісу, у користувачів виникли проблеми з входом в акаунти й оновленням сторінок. У 60% користувачів проблеми з вебверсіями.