fbpx

Посеред ночі увірвалися до квартири: на Запоріжжі викрали вчительку та її чоловіка

Головна Сторінка » Посеред ночі увірвалися до квартири: на Запоріжжі викрали вчительку та її чоловіка

У тимчасово захопленому селі Велика Білозерка Запорізької області російські окупанти викрали подружжя.

Вчительку української мови Ніну Кобченко та її чоловіка, підприємця Олега Кобченка вивезли у невідомому напрямку. Про це розповіла їхня донька Олеся в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Колишня вчителька стала першою жінкою в ЗСУ, яка очолила артилерійських підрозділ

За її словами, 20 червня о 3:30 у батьків вдома почали виламувати двері.

“Після того невідомі били батька (про це свідчать великі залишки крові в квартирі, на підлозі, на стіні). Далі вони почали викидувати всі речі з шаф. Потім вони вивели батьків на вулицю та примусили відчиняти гараж, там теж щось шукали. Далі їх посадили в авто та вивезли в невідомому нікому напрямку”, – розповіла дівчина.

За інформацією, яку мають близькі викрадених, пару Кобченків утримують в Енергодарі. Рідних до них не пускають.

У перші три дні війни окупанти захопили два райони Запорізького регіону – Мелітопольський і Бердянський, а також переважну частину Василівського й Пологівського районів. В окупації також перебуває місто Енергодар, де розташована найбільша в Європі Запорізька АЕС.

Окупанти викрадають жителів Енергодару. Катують їх струмом та знущаються як фізично, так і морально. Масштаби викрадення окупантами містян та працівників Запорізької АЕС заявив мер Дмитро Орлов під час зустрічі з президентом ДП “НАЕК “Енергоатом” Петром Котіним та очільниками міст-супутників атомних електростанцій та директорами АЕС.

За його словами, окрім існуючих гуманітарних та соціальних це одна з найголовніших проблем міста нині.