Пошкоджені будинки, гуртожиток і пологовий: показали страшні наслідки масованої атаки на Харків

Home Новини звідусіль Пошкоджені будинки, гуртожиток і пологовий: показали страшні наслідки масованої атаки на Харків

У Харкові внаслідок російської масованої атаки дронами вночі у суботу, 24 січня, постраждали 14 людей, серед них одна дитина.

Про це повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій.

Кількість постраждалих зросла до 19 людей, повідомив мер Ігор Терехов.

В Індустріальному районі міста внаслідок удару горіли житлові багатоповерхівки, а також будівля підприємства. З чотириповерхового будинку надзвичайники врятували п’ятеро людей, зокрема дитину.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росія масовано атакувала Київщину: зруйновані будинки, четверо поранених

У цьому районі пошкоджено також гуртожиток та будівлю медзакладу.

Суспільне пише, що російський дрон влучив у верхні поверхи дев’ятиповерхівки та п’ятиповерхівки в Індустріальному районі.

Над ліквідацією наслідків російської атаки у Харкові працюють 134 рятувальники, 34 од. техніки ДСНС, а також поліція, медики, волонтери та комунальні служби міста.

Вночі Терехов повідомляв про 11 постраждалих у Харкові. Росія атакувала місто близько 25 шахедами, лунали десятки вибухів. За даними мера, пошкоджено гуртожиток, де мешкають переселенці, а також лікарня і пологовий будинок.

Росія здійснила масштабну атаку на Київську область у ніч на 24 січня.

Постраждало 4 людини. За даними начальника Київської ОВА Миколи Калашника, внаслідок чергової масованої ворожої атаки поранено чотирьох мешканців області.

Внаслідок обстрілу на лівому березі Києва перебої з теплом та водою.

Загалом відомо про наслідки масштабної атаки армії РФ у Деснянському, Дніпровському, Дарницькому, Голосіївському та Солом’янському районах Києва.