Посол США пояснила, чому Україні не можна бити американською зброєю по території РФ

Головна Сторінка » Посол США пояснила, чому Україні не можна бити американською зброєю по території РФ

Сполучені Штати мають на меті допомогти Україні захистити себе. Вони не уможливлюють і не підтримують удари своєю зброєю по території Росії.

Така позиція Вашингтона залишається незмінною від початку повномасштабної війни РФ проти України, розповіла посол США в Україні Бріджит Брінк під час круглого столу з Ізобель Коулмен, заступницею голови USAID, пише Радіо Свобода.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: РФ використовує останнє вікно можливостей, перш ніж допомога США зміцнить лінію фронту в Україні – The Hill

“Але перша частина допомоги Україні в захисті – це постачання нашої зброї та зброї партнерів, щоб підтримати зусилля ваших відважних героїв на фронті у поверненні ваших територій”, – заявила вона.

Брінк зауважила, що мета президента Джо Байдена – допомогти Україні захистити себе та стримати майбутню агресію.

20 квітня Палата представників США проголосувала за законопроєкт про допомогу Україні. Президент Байден вже підписав цей законопроєкт. Документом передбачено виділення понад $60 млрд. Третина пакета – на поповнення арсеналів США, а пряма фінансова допомога – як кредит.

Після 21-го засідання у форматі “Рамштайн” очільник Пентагону Ллойд Остін підтвердив, що США виділяють $6 млрд на військову допомогу Україні.