fbpx

Посилення карантину у Львові: оприлюднили перелік нових заборон

Головна Сторінка » Посилення карантину у Львові: оприлюднили перелік нових заборон

У Львові з 18 жовтня посилюють карантин. Тепер відомий повний перелік обмежень.

Про це повідомив мер міста Андрій Садовий у Facebook.

“Щойно завершилось засідання міської комісії з надзвичайних ситуацій. З 18 жовтня Львів житиме за новими карантинними правилами”, – написав Садовий.

З 18 жовтня усі школярі йдуть на двотижневі канікули до 1 листопада. Це стосується позашкілля та дозвілля – музичні школи, народні доми, гуртки та секції. Бібліотеки працюють лише на видачу книг.

Режим роботи закладів громадського харчування – лише до 23:00. Працюють за умови 100% вакцинації або ПЛР-тестів у працівників при заповненні не більше 50%, до чотирьох людей за столиком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Київ проігнорував рекомендації уряду і встановив свої дати канікул

“Якщо за два тижні ситуація із захворюванням не стабілізується, то з 1 листопада заклади зможуть відвідувати лише вакциновані або з наявним ПЛР-тестом”, – наголосив мер.

Забороняється проводити масові заходи окрім тих, де організатори та учасники мають сертифікат вакцинації або негативний ПЛР-тест, зроблений за 72 год. до заходу. Театри, кінотеатри, музеї та галереї, філармонія, органний зал працюють лише для відвідувачів за тієї ж умови. Кількість відвідувачів не більше 50% від загальної місткості.

“Промислові, продовольчі ринки й магазини, торгові центри, перукарні та салони краси: можуть працювати лише вакциновані працівники або з негативним ПЛР-тестом. А також з дотриманням маскового режиму та не більше 50 відсотків заповнення торгових площ”, – зазначив Садовий.

Про посилення карантину у Львові з 18 жовтня стало відомо 8 жовтня. Зокрема, про дочасні канікули для школярів та зупинку планових госпіталізацій та операцій в лікарнях. Щодо роботи ринків, закладів харчування, магазинів та іншого бізнесу, комісія на той час рішення ще не ухвалила.