“Потрібно завдати Росії максимальних системних втрат” – Зеленський

Головна Сторінка » “Потрібно завдати Росії максимальних системних втрат” – Зеленський

Розбір завалів після російського ранкового удару тривав до вечора.

Є постраждалі у Миколаєві, Харкові, Львівській, Дніпровській, Хмельницькій, Київській та Херсонській областях. Президент Володимир Зеленський сказав про це у зверненні.

“Житловий будинок. Десятки постраждалих, чотири людини загинули. Мої співчуття рідним і близьким”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Києві є постраждалі, частина столиці без світла через атаку РФ

Додав, що цього року наше завдання – не лише максимально посилити наш повітряний щит і далекобійні можливості України, а й завдати Росії максимальних системних втрат.

“Зокрема, це стосується заморожених російських активів і держави-терориста, і осіб, які з нею пов’язані. Усе має бути конфісковано та працювати на захист від терору. Це справедливо – відповідати терористу. Справедливо знищувати терористів. І справедливо змусити державу-терориста платити за те, що вона робить. І ми максимально енергійно працюємо з нашими партнерами, щоб рішення щодо російських активів було якнайшвидше”, – заявив президент.

У Миколаєві унаслідок російської ракетної атаки є загиблий, поранені та пошкоджені житлові будинки. Окупанти пошкодили водопровідні та газові мережі, повідомив міський голова Олександр Сєнкевич у Telegram 7 лютого. Близько 20 із них – без дахів. Пошкодження газових і водопровідних мереж – комунальники вже ліквідовують.