Повітряні сили відреагували на заяву Лукашенка про війну

Головна Сторінка » Повітряні сили відреагували на заяву Лукашенка про війну

В Збройних силах України прокоментували нещодавню заяву білоруського диктатора Олександра Лукашенка щодо підготовки до війни.

Сили оборони не виключають поновлення авіаударів по Україні з території Білорусі, заявив речник Повітряних сил ЗСУ Ілля Євлаш в ефірі телемарафону, передає Gazeta.ua.

“Ми вже бачили, як білоруський так званий президент уже надавав територію для наступу російських військ під час початку повномасштабного вторгнення. Ми не виключаємо, зокрема, і авіаційного застосування з їхньої території. Авіація – це високомільний рід військ, оскільки вона за досить короткий час може переміщатися на великі відстані, нести різного роду навантаження”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Білорусі розпочались військові навчання біля кордону з Україною, Польщею і Литвою

Росіяни під час навчань використовують білоруські аеродроми.

“Тому звісно, Білорусь несе загрозу. Водночас Україна готова до різного розвитку подій і слідкує за переміщенням ворожих літаків. Для цього використовується інформація розвідки як української, так і партнерів”, – додав Євлаш.

Самопроголошений президент Білорусі Олександр Лукашенко заявив, що Білорусь готується до війни.

На території Білорусі немає угрупування військ, яке б здійснило вторгнення, повідомляв у лютому речник Державної прикордонної служби України Андрій Демченко.