Повне захоплення Донбасу обійдеться Росії у 800 тисяч втрат – Зеленський

Home Новини звідусіль Повне захоплення Донбасу обійдеться Росії у 800 тисяч втрат – Зеленський

Президент Володимир Зеленський заявив, що повне захоплення Донбасу коштуватиме Росії сотень тисяч втрат і що окупанти “не витримають так довго”.

Про це глава держави заявив в інтерв’ю телеканалу France 2.

Однією з головних вимог Москви є виведення Сил оборони з частини української Донеччини, яку окупантам не вдалось окупувати. Водночас Київ відмовляється залишити ці території, де розташовано його оборонні позиції.

“Росія хоче, щоб ми покинули весь Донбас. З початку цієї війни вони не здобули жодної перемоги. А ми, українці, прекрасно розуміємо, яку ціну російська армія платить за кожен метр, кожен кілометр цієї землі. Вони не рахують людей, що гинуть”, сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Я звик до страху”: Зеленський про постійні спроби Росії його ліквідувати

За його словами, захоплення українського сходу “обійдеться” росіянам у ще 800 000 втрат загиблими: “Вони не витримають так довго”.

До того ж зеленський заявив, що Росії знадобиться мінімум два роки для окупації цієї території.

Також президент вважає замороження війни й те, що Україна збереже свої позиції, “вже величезною поступкою” від Києва.

“Росіянам потрібна перерва. Якщо ми говоримо про демілітаризовану зону, ми повинні мати контроль над нашою частиною”, – вказав глава держави.

Президент України Володимир Зеленський вперше за тривалий час назвав кількість загиблих українських військових у війні проти Росії.З його слів, ця цифра становить 55 тисяч загиблих.

“В Україні офіційно на полі бою кількість загиблих солдатів, чи то кадрових, чи то мобілізованих, становить 55 000 загиблих”, – сказав він, додавши, що також є “велика кількість людей, яких Україна вважає зниклими безвісти”.