“Працюємо цілодобово”: у США зробили заяву про надання зброї Україні

Головна Сторінка » “Працюємо цілодобово”: у США зробили заяву про надання зброї Україні

Сполучені Штати Америки активно працюють над тим, щоб оперативною постачати зброю на позиції Збройних сил України.

У США також ретельно стежать за ситуацією на фронті. Про це на брифінгу розповів координатор Ради національної безпеки Білого дому Джон Кірбі.

“Ми уважно стежимо за наступом Росії на північному сході України та цілодобово працюємо над тим, щоб озброєння й техніка потрапили до рук українських військових, щоб допомогти їм відбити ці атаки”, – сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Україна попросила дозволу бити американською зброєю по території РФ – WSJ

За його словами, після підписання президентом США Джо Байденом у квітні пакету фінансової допомоги на оборонні потреби України, глава Білого дому одразу розпорядився про виділення конкретних пакетів з допомогою.

Кірбі також нагадав, що з квітня США виділили два пакети за президентськими повноваженнями та ще $6 млрд через Ініціативу сприяння безпеці України (USAI), які будуть використані для закупівлі нових озброєнь для України у виробників.

Сполучені Штати мають на меті допомогти Україні захистити себе. Вони не уможливлюють і не підтримують удари своєю зброєю по території Росії.

Така позиція Вашингтона залишається незмінною від початку повномасштабної війни РФ проти України, розповіла посол США в Україні Бріджит Брінк.