Представили новий формат SIM-карт: які переваги матимуть над старими “сімками”

Головна Сторінка » Представили новий формат SIM-карт: які переваги матимуть над старими “сімками”

Головні європейські оператори стільникового зв’язку – Deutsche Telekom і Tele2 – розробили новий формат SIM-карти.

Він називається rSIM або Resilient SIM, що дослівно перекладається як “стійка сім-карта”. Про це повідомив портал Android Authority.

Головна перевага rSIM полягає в можливості одночасно використовувати відразу два номери різних операторів в одній карті. Зараз для цього потрібен або телефон з двома слотами, або телефон з підтримкою eSIM і слотом під “сімку”.

Крім того, rSIM підтримує технології штучного інтелекту, який стежить за якістю мережі в реальному часі. Якщо зв’язок пропаде, технологія сама переключиться на іншого оператора без розриву з’єднання.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: В Україні створять аналог “Дії” для військових

Як зазначається, rSIM можна використовувати для поліпшення якості зв’язку і “прокачки” смартфона. Наприклад, “односімочний” телефон можна перетворити в “двухсімочний”.

Інше застосування rSIM – поліпшити якість передачі даних між розумними-гаджетами, яким для стабільної роботи потрібно безперебійне підключення до Інтернету. Часто так буває, що інтернет в будинку пропав, і все чайники, кондиціонери і т.п. “відв’язалися”.

У таких випадках їх доводиться заново синхронізувати. rSIM розв’язує цю проблему за допомогою продуманої системи перемикання між операторами.

Карти формату rSIM вже пропонують такі стільникові оператори як Deutsche Telekom, Tele2, T-Mobile і GSMA. Але звичайний користувач поки купити її не може – потрібно звертатися в салони для тестування технології.

Смартфон став одним з головних пристроїв в нашому повсякденному житті.

А під час війни питання підтримки зв’язку з рідними і близькими стає особливо актуальним. Однак навіть найякісніші телефони іноді можуть стикатися з проблемами. Наприклад, що робити, коли смартфон не заряджається? Gazeta.ua розповість про поширені причини і способи їх вирішення.