Премʼєр Великої Британії Кір Стармер йде у відставку

Home Новини звідусіль Премʼєр Великої Британії Кір Стармер йде у відставку

Кір Стармер 22 червня оголосив про відставку.

Рішення про відставку він оприлюднив 22 червня, залишаючи одночасно дві ключові політичні посади у Великій Британії – глави уряду та керівника Лейбористської партії.

Стармера уже повідомив про своє рішення королю Карлу III. Він зазначив, що почув позицію парламентської фракції лейбористів щодо майбутнього партії та погодився з необхідністю зміни керівництва

У промові він сказав, що збирається більше часу присвятити родині та ролі батька і чоловіка та висловив підтримку своєму наступнику.

“Я надам своєму наступнику повну та беззастережну підтримку, знаючи, що він успадкує Британію, яка є значно сильнішою та справедливішою, ніж та, яку я отримав два роки тому, краще підготовленою до викликів попереду та краще здатною забезпечити Лейбористській партії другий термін перебування при владі”, – заявив Стармер.

Новина доповнюється