fbpx

Прем’єр Грузії прокоментував заяви про вбивство Саакашвілі в лікарні

Головна Сторінка » Прем’єр Грузії прокоментував заяви про вбивство Саакашвілі в лікарні

Прем’єр-міністр Грузії Іраклій Гарібашвілі відреагував на заяви про те, що влада нібито готує ліквідацію Міхеіла Саакашвілі в тюремній лікарні.

Такі твердження Гарібашвілі назвав маячнею і провокацією, повідомляє Інтерфакс-Україна.

“Це повна маячня і провокація. Населення чудово розуміє, чому прихильники Саакашвілі хочуть посіяти до виборів у майбутню суботу паніку. Цей тиждень буде напруженим, з’являться і інші брехливі заяви”, – заявив прем’єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Саакашвілі зробили переливання крові, він потребує госпіталізації лікар

За його словами, лікарі ведуть повний контроль за станом здоров’я Саакашвілі, відповідно до “заяви колишнього прокурора Гварамія (під час правління Саакашвілі Гварамія займав посади міністра юстиції і заступника генпрокурора) є черговою спробою поставити театралізовану виставу, яка завершиться крахом”.

Прем’єр наголосив, що в разі необхідності Саакашвілі переведуть до тюремної лікарні, а не в міську клініку, оскільки ні для одного ув’язненого в Грузії винятків не буде.

24 жовтня адвокат експрезидента Грузії Михайла Саакашвілі Ніколоз Гварамія заявив, що в тюремній лікарні, куди хочуть перевести політика, його ліквідують. Для цього, за його словами, планують імітований бунт.