fbpx

Прем’єр: у нас нульова толерантність до корупції. Реакція миттєва

Головна Сторінка » Прем’єр: у нас нульова толерантність до корупції. Реакція миттєва

Україна завершує розбудову антикорупційної інфраструктури.

Системної корупції немає, а з поодинокими проявами негайно борються. Про це сказав прем’єр-міністр Денис Шмигаль в інтерв’ю німецькому Focus.

На запитання щодо корупційного скандалу у Міністерстві оборони, прем’єр відповів, що антикорупційні інституції повноцінно функціонують і перевіряють всі рівні на предмет корупції.

“Суспільство змінилося внаслідок цієї війни й більше не пробачає ознак можливих правопорушень. У нас нульова толерантність до корупції. Реакція миттєва. Швидке затримання людей, підозрюваних у зловживаннях, свідчить про зміну підходу України до цих питань”, сказав прем’єр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Тихенько відійшов у ліс”: суд оголосив вирок “слузі”

Сьогодні в Україні немає системної корупції, сказав Шмигаль.

“Поодинокі прояви корупції я наголошую на слові “поодинокі” не толеруються, з ними негайно борються”, заявив прем’єр.

Минулого місяця ЗМІ повідомили, що Мінборони закуповує продукти для військовослужбовців удвічі утричі дорожче, ніж у роздрібних магазинах Києва. Контракт на понад 13 млрд грн Міноборони уклало з фірмою зі статутним капіталом 1000 грн.

2 лютого суд заарештував звільненого заступника міністра оборони В’ячеслава Шаповалова.

Днем раніше правоохоронці повідомили про підозру йому, колишньому виконувачу обов’язків директора департаменту державних закупівель та постачання матеріальних ресурсів Міністерства оборони Богдану Хмельницькому та ексзаступнику державного підприємства “Промоборонекспорт” Володимиру Терещенку. Хмельницького заарештували.

Generated by Feedzy