fbpx

Презентують проєкт про історію Майданів

Головна Сторінка » Презентують проєкт про історію Майданів

У Музеї Майдану на вул. Хрещатик, 18/2 відбудеться презентація історії українських Майданів у проєкті “10 днів незалежності України”.

Вона буде 20 листопада о 15:00, повідомляє Центр досліджень визвольного руху.

“Україна відсвяткувала 30-ту річницю проголошення незалежності. Та чи почалася незалежність 24 серпня 1991 року? Творці серіалу “10 днів незалежності України” переконані, що ні. Боротьба за нашу державність триває понад сотню років, а почалася створенням Центральної Ради 1917-го. Команда проєкту глибоко осмислила події, які вели нас до свободи впродовж століття”, – ідеться в повідомленні.

Проєкт представить автор Володимир В’ятрович, режисер Яків Любчич, продюсер Михайло Смуток і науковий консультант Володимир Бірчак.

Після перегляду серіалу відбудеться дискусія з авторами історичного серіалу.

Відвідувачам необхідно мати Covid-сетифікат. Вхід вільний. Для участі потрібно зареєструватися.

24 серпня 2021 року стартував документальний відеопроєкт “10 днів незалежності”. Його автори обрали 10 важливих дат, пов’язаних із творенням держави.

“Для колись поневоленого народу День Незалежності країни – головне державне свято. Для більшості українців таким є 24 серпня. Хоча це не перший і не єдиний у нашій історії день, який може претендувати на цю почесну назву”, – написав у Facebook автор проєкту історик Володимир В’ятрович.

Проєкт розповість про дні, за якими стоїть ціла епоха боротьби за свободу. Першу серію присвятили Четвертому універсалу УЦР.