fbpx

Президент пояснив формулу миру

Головна Сторінка » Президент пояснив формулу миру

Для того, щоб зафіксувати кінець війни Росії проти України, необхідно виконати пункти формули миру.

Її зробили дуже демократичною. Щоб ризик зменшення держав, які підтримуватимуть таку ініціативу, став мінімальним. Про це під час пресконференції “Лютий. Рік незламності” сказав презиидент Володимир Зеленський, повідомляє Gazeta.ua.

Будь-яка держава може підтримати один із пунктів цієї формули, наприклад, про ядерну безпеку або безпеку навколишнього середовища, сказав Зеленський.

“Там багато різних пунктів. І там є фіксація миру чи кінця війни. Цей пункт дуже важливий, тому що нам потрібні гарантії безпеки. І тоді, коли є виконання (формули миру. Gazeta.ua), а отже і повага до міжнародного права і просто до людей України”, сказав глава держави.

Якщо це виконуватиметься, Україна дійде до дипломатичної фіксації кінця цієї війни. Але до цього моменту необхідно виконати всі пункти, пункти поваги, зі слів президента.

Вчора Генеральна асамблея Організації об’єднаних націй закликала РФ зупинити бойові дії і вивести війська з України. Підтримали українську формулу миру. За резолюцію проголосували 141 країна.

Generated by Feedzy