fbpx

Президент сказав, що думає про долю Росії

Головна Сторінка » Президент сказав, що думає про долю Росії

В України немає часу думати над майбутнім РФ, адже українці намагаються вижити.

Розмови у світі про те, що буде після поразки Росії, інформаційно йдуть на користь Україні. Про це під час пресконференції “Лютий. Рік незламності” заявив президент Володимир Зеленський, повідомляє Gazeta.ua.

“Це важливо, але заяви світових лідерів завжди спираються на атмосферу в суспільстві. Це сигнал нам, що більшість держав, принаймні Європи, вірять у перемогу України, а отже у поразку Москви”, сказав президент.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський назвав умови дипломатичної крапки у війні

І наголосив, що йому все одно, що буде з Росією.

“Мені все одно. У них є своя держава і вони повинні думати про свою державу. Якби вони думали про свою країну, не було б війни. Якби вони просто думали про свою свободу слова, демократію, економічні реформи, про людей, щоб вони не були жебраками, щоб у них не було рабства і так далі, вони були б багатою державою. Коли нам думати про окупацію якоїсь держави? Ми думаємо про себе”, заявив президент.

24 лютого 2022 року Росія розпочала повномасштабну агресію. Російські війська атакували державний кордон України з півночі, сходу та Криму. Тоді президент Росії Володимир Путін заявив про “спеціальну воєнну операцію” для “демілітаризації і денацифікації” України.

Generated by Feedzy