fbpx

Президент Євроради запросив Зеленського на саміт до Брюсселя

Головна Сторінка » Президент Євроради запросив Зеленського на саміт до Брюсселя

Голова Європейської ради Шарль Мішель офіційно запросив президента Володимира Зеленського особисто взяти участь у саміті лідерів країн Європейського Союзу.

Саміт лідерів ЄС відбудеться в Брюсселі 9-10 лютого. Про запрошення туди українського лідера повідомив представник Мішеля Баренд Лейтс в Twitter 7 лютого.

“Голова Європейської Ради запросив Володимира Зеленського особисто взяти участь у майбутньому саміті Європейської ради. З міркувань безпеки подальша інформація не буде надана”, написав Лейтс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Євросоюз швидше надав Україні проміжну оцінку виконання критеріїв що це дасть

В Європейському Союзі очікують, що президент України візьме участь у саміті лідерів ЄС. Він може виступити на позачерговій сесії Європарламенту, за даними ЗМІ.

6 лютого ЗМІ повідомило, що Володимир Зеленський може зустрітися з американським та польським колегами Джо Байденом та Анджеєм Дудою. Зустріч може відбутися у Польщі. Поки для візиту розглядаються міста Варшава та Жешув За неофіційною інформацією, зустріч може статися приблизно у річницю повномасштабної війни в Україні.

Пізніше Зеленський заявив, що не отримував запрошення приїхати у Польщу для зустрічі з американським лідером Джо Байденом.

Generated by Feedzy