Про що Зеленський говорив із Залужним: західні ЗМІ розкрили деталі

Головна Сторінка » Про що Зеленський говорив із Залужним: західні ЗМІ розкрили деталі

Головнокомандувач Збройних сил України Валерій Залужний на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським окреслив проблеми у війську, які успадкує його ймовірний наступник на посту головкома.

Розмова була досить відвертою. Про це пише видання The Washington Post, посилаючись на коментар неназваного українського посадовця.

За словами співрозмовника, Зеленський сказав Залужному, що “суспільство дедалі більше виснажується через війну”, а допомога з боку міжнародних партнерів сповільнилася.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Зеленського прокоментували реакцію на звільнення Залужного

За інформацією видання, Залужний не обурився через нібито наміри президента звільнити його. Разом з тим головнокомандувач пояснив Зеленському, чому швидке покращення позицій України на полі бою є малоймовірним. За даними джерела, президент “уважно вислухав” генерала.

“Будь-який новий командувач все одно боротиметься з більшими, краще озброєними силами у війні, яка зайшла у виснажливу ситуацію, глухий кут. Новому головнокомандувачу все одно знадобиться потужний приплив додаткових військових, щоб замінити втрати й відповідати російському плану відправити в бій ще 400 тисяч солдатів”, – цитує Залужного WP.

За інформацією видання, головнокомандувач ЗСУ наголосив, що Україна й надалі потребуватиме більшої кількості зброї, боєприпасів, транспортних засобів та військового обладнання.

Ввечері 29 січня відразу кілька джерел повідомили про нібито звільнення головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного. У Міністерстві оборони спростували цю інформацію. Пізніше прессекретар президента Сергій Никифоров повідомив, що Залужного не звільняли.

Водночас у Пентагоні заявили, що зміни у вищому командуванні Збройних сил є внутрішніми справами України.