Продавав свій голос за ціну “однушки” у Києві: депутата зловили “на гарячому”

Головна Сторінка » Продавав свій голос за ціну “однушки” у Києві: депутата зловили “на гарячому”

Національне антикорупційне бюро і Спеціалізована антикорупційна прокуратура спільно з СБУ викрили депутата Миргородської міської ради на одержанні $66,7 тис. хабаря за владнання земельного питання.

За хабар депутат обіцяв проголосувати і забезпечити достатню кількість голосів на засіданні земельної комісії і сесії міськради. Стільки приблизно коштує однокімнатна квартира на ринку житла у Києві.

Йдеться про депутата Михайла Лавицького, повідомили “РБК-Україна”.

Лавицький балотувався до міської ради від партії “Рідне місто”.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нардеп не доніс $150 тис. хабаря у китайській шкатулці – шокуючі фото

Депутат вимагав хабаря від місцевого агропідприємця. В обмін на гроші обіцяв фермеру продовжити строк оренди земельних ділянок та допомогти із орендою “нової землі”, повідомила СБУ.

“Правоохоронці задокументували факти злочинної діяльності посадовця і затримали його “на гарячому” після отримання всієї суми неправомірної вигоди”, – пише спецслужба.

Зловмиснику загрожує до 12 років ув’язнення із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

У жовтні викрили “на гарячому” мера Сум Олександра Лисенка і директора Департаменту міської ради на одержанні частини хабаря – 1,4 млн грн. Загальна сума хабаря становила понад два мільйони гривень. Посадовці вимагали хабарі від підприємців за безперешкодне ведення бізнесу у місті, сказали в СБУ.

Влітку НАБУ і САП затримали голову Тернопільської обласної ради від ВО “Свобода” Михайла Головка і двох заступників начальника ОВА “на гарячому” після передачі траншу хабаря. Головка випустили із СІЗО за 805 тис. грн застави.