fbpx

Програла спір чоловіку й поголилася налисо

Головна Сторінка » Програла спір чоловіку й поголилася налисо

Тренер бельгійського футбольного клубу “Антверпен” 44-річний Браян Пріске Педерсен прийшов на пресконференцію голяка. Нижню частину тіла прикрив рушником.

Пояснив, що напередодні пообіцяв футболістам: якщо команда виграє матч, то він вийде до журналістів без одягу.

Ми запитали читачів: на що билися об заклад?

Офіцер військкомату пообіцяв колегам, якщо наберуть достатню кількість призовників, він одружиться. То було вперше за шість років, коли місто виконало план весняного призову.

Юрій ПОЛІЩУК, 43 роки, голова міської ­призовної комісії, Рівне

Домовилися з учнями, якщо всі добре напишуть складну контрольну роботу, то я сама зроблю всі самостійні за перший семестр. Вони якимось дивом упоралися, і мені довелося ночами розв’язувати математичні задачі. Зрозуміла, як цим катую дітей.

Олена МЕЛЬНИК, 46 років, вчителька, Київ

Побилася об заклад із подругою, що закохаю в себе її хлопця. Хотіли перевірити його на вірність. Якщо зможу, то віддасть мені блузу, яка коштує 120 доларів. Зараз зустрічаюся з тим хлопцем, але лишилася без блузки й без подруги.

Ольга СІРКОВСЬКА, 20 років, студентка, Миколаїв

Тренер сказав, якщо виграємо змагання, то він пофарбується. Ми доклали максимум зусиль і вибороли перше місце. А наш 32-річний наставник тепер має сиві волосся і брови.

Анна ТРЕНКА, 28 років, волейболістка, Одеса

Поспорили з кумом, якщо перекопаю йому весь город, побудує мені лазню. Я три дні не випускав лопати з рук, але обіцянки дотримав. Кум теж. Тепер зимою збираємося тільки в лазні.

Олександр СКАГІЦЬКИЙ, 54 роки, автомеханік, Житомир

П’яною заявила сусідкам, що за місяць почну зустрічатися з найкрасивішим хлопцем у гуртожитку. Інакше мушу обійти у спідньому всі поверхи будівлі. Хоч як старалася, хлопець мене ігнорував. Зате після мого дефіле у трусах написав першим.

Інна ОНИЩЕНКО, 26 років, медсестра, Дніпро

Сказав діду-пасічнику, що голими руками дістану з вуликів рамки з медом. Він сказав, що тоді лишить мені свою ­справу. Але мене так ­покусали бджоли, що опухло все тіло. Пасіки так і не отримав, зате дід кепкує вже п’ятий рік.

Андрій ДЕРЖАНКО, 30 років, менеджер, Черкаси

Поспорила з чоловіком, що здам на водійське посвідчення з першого разу або поголюся налисо. Іспит провалила й чесно відстригла волосся. Чоловік наступного дня купив перуку. Думав, ми жартували.

Ірина ГОРНОВА, 40 років, масажистка, Чернігів

Весь день працював на високих підборах. Мав дурість просити дівчину частіше носити таке взуття. Сказав, лукавить, коли жаліється. У результаті маю задоволену дівчину, мозолі на пальцях і прізвисько Трансвестит.

Ігор ГРАЖДАН, 38 років, рієлтор, Кривий Ріг

Хотіла довести колегам, що зможу запросити керівника на романтичне побачення. Він спілкується лише по роботі, тому це було складне завдання. Я наважилася, але бос сказав писати заяву на звільнення, бо не терпітиме службових романів.

Світлана РАЙКО, 30 років, помічник юриста, Одеса