Прокурори збираються подати в суд клопотання про збільшення застави для Коломойського

Головна Сторінка » Прокурори збираються подати в суд клопотання про збільшення застави для Коломойського

Сторона звинувачення проситиме Шевченківський районний суд Києва збільшити заставу для бізнесмена Ігоря Коломойського через нові підозри в понад 11 разів.

Прокурори проситимуть збільшити заставу майже до 6 мільярдів гривень. Про це повідомили співрозмовники “Української правди” у правоохоронних органах.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коломойський отримав третю підозру

За даними видання, у звʼязку з повідомленням про нову підозру Коломойському прокурори збираються подати в суд клопотання про збільшення йому застави.

Вони хочуть, щоб сума застави зросла зі 190 тис. прожиткових мінімумів до 2,19 мільйона прожиткових мінімумів для працездатних осіб тобто з майже 510 млн до майже 5,88 млрд грн.

У Службі безпеки України підтвердили нове повідомлення про підозру бізнесмену Ігорю Коломойському.

СБУ, Бюро економічної безпеки та Офіс генпрокурора викрили нові факти злочинної діяльності власника великої фінансово-промислової групи, повідомляє пресслужба СБУ.

За матеріалами спецслужби йому повідомлено про додаткову підозру за трьома пунктами. Йдеться, зокрема, про “незаконні дії з документами на переказ, платіжними картками та іншими засобами доступу до банківських рахунків, електронними грошима, обладнанням для їх виготовлення”.