fbpx

Пропагандисти РФ розганяють фейки про Україну, Придністров’я та Китай

Головна Сторінка » Пропагандисти РФ розганяють фейки про Україну, Придністров’я та Китай

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 1 березня.

Міністерство закордонних справ Російської Федерації поширило новий фейк щодо війни в Україні, повідомила у середу пресслужба ЦПД в Telegram.

“Росія стурбована, що провокація Києва з радіоактивними речовинами може пройти поблизу невизнаного Придністров’я, де Україна й так нагнітає напруженість”, ідеться в повідомленні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Пєсков “розганяє” провокаційні заяви про переговори з Україною

Маніпуляцію поширили також засоби масового інформування РФ із посиланням на російського науковця Георгія Філімонова:

“Захід вважає, що Пекін став на бік Росії, а його план просто привід почати підтримувати Москву. В Китаї розуміють, що після РФ у планах Заходу стоїть Піднебесна. Тому підтримка Москви відповідає геополітичним інтересам КНР. Перемога Росії в Україні це про всі народи, які хочуть припинити західний тиск. І Китай не може залишитися осторонь”.

Заступник міністра закордонних справ РФ Михайло Галузін заявив, що Сполученим Штатам Америки нібито невигідно, щоб Росія та Україна домовилися про мир і почали “відновлювати добросусідські відносини”. Це дезінформація, попереджають в РНБО.

“Для них Україна це інструмент, за допомогою якого вони намагаються послабити та ізолювати РФ”, заявив він.

Кремль може використовувати візит самопроголошеного президента Білорусі Олександра Лукашенка в Китай для досягнення низки своїх завдань. Зокрема для створення схем з ухилення від санкцій, а також поширення наративу про те, Москва нібито готова до мирних переговорів з Україною.

Generated by Feedzy