Пропозиція для охочих відкрити свій бізнес – пральня самообслуговування “під ключ”

Головна Сторінка » Пропозиція для охочих відкрити свій бізнес – пральня самообслуговування “під ключ”

Офіційний дистриб’ютор відомих європейських та американських виробників прального обладнання пропонує нову послугу для приватних підприємців на українському ринку – пральні самообслуговування “під ключ”.

Постачання обладнання та передпроєктні роботи

Група компаній ЛОНДРІ ТРЕЙД забезпечує не тільки постачання обладнання та його встановлення, але також може допомогти ще на етапі вибору приміщення для пральні самообслуговування. Інженери компанії – досвідчені користувачі програми AutoCAD, оптимально розмістять пральні та сушильні машини в приміщенні, щоб максимально ефективно використати простір.

Клієнт отримує технічні умови для підключення, що забезпечують повне розуміння розташування точок підключення до електрики, каналізації та вентиляції ще на початку будівельних робіт.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що вказує на те, що пральну машину треба негайно очистити

Серед лідерів продажів устаткування:

– Пральні та сушильні машини з завантаженням 10-13 кг від корпорації Alliance Laundry System (США), випущені під брендами Speed Queen та IPSO.

– Пральні та сушильні машини з завантаженням 10-11 кг від корпорації Onnera Group (Франція / Іспанія), випущені під брендами Fagor та Danube.

– Прасувальні катки для постільної білизни та скатертин від GMP (Італія) та професійні прасувальні столи з електропаровою праскою від Battistella (Італія) для прасування одягу.

Автоматизація та платіжна система

Компанія пропонує кілька варіантів оплати послуг у пральнях самообслуговування:

– Оплата банківською карткою: кожна пральна або сушильна машина обладнана платіжним терміналом Nayax. Після оплати карткою або пристроєм з технологією NFC активується можливість запуску машини. Оплата надходить безпосередньо на рахунок підприємця.

– Оплата жетонами: кожна машина обладнана жетоноприймачем. Після вставляння жетона активується можливість запуску машини. Використані жетони потрапляють у спеціальний сейф, доступний власнику за допомогою ключа. Жетони виготовлені зі спеціального сплаву, мають унікальну форму, їх важко підробити.

Також можливе використання пральні під наглядом адміністратора, який забезпечує чистоту та порядок, а також надає послугу “сервісне прання” – клієнт залишає білизну, а адміністратор за додаткову плату повертає її випраною та висушеною.

При наявності адміністратора пральня може працювати в комерційному режимі, надаючи послуги прання для сусідніх перукарень, лазень, хостелів тощо. Додатково встановлене прасувальне обладнання допоможе з прасуванням білизни та одягу.

Автоматизація та використання мийних засобів

Високу якість прання та додатковий дохід можна досягти за допомогою автоматичних дозаторів та професійних рідких мийних засобів. “Лондрі Трейд” понад 15 років постачає хімію італійського концерну SUTTER Professional, встановлює та налаштовує дозатори, що дозволяють використовувати спеціальні програми прання, зокрема для прання пуховиків.

Професійні консультації та поради

За 20 років на ринку група компаній “Лондрі Трейд” обладнала близько 1000 пралень у готелях, підприємствах, лікарнях та дитячих садках. Фахівці компанії готові поділитися своїм досвідом. Більше інформації на сайті компанії у розділі Пральня самообслуговування.

Пральна машина – справжній помічник у побуті, але є речі, які категорично не варто прати у ній.

Gazeta.ua навела список тих, які краще прати руками або здати у хімчистку.