Вдова фронтмена гурту Adam Михайла Клименка – Олександра Норова – поділилась, як переживає втрату свого чоловіка. Музикант пішов із життя 7 грудня 2025 року після важкої хвороби. Йому було 38 років.
Олександра розповіла про свій стан після важкої втрати у проєкті “Тур зірками”.
“Насправді, в душі в мене просто буря і біль. Але треба жити”, – сказала Норова.
Раніше вона виступала разом з чоловіком, але нині поки не думає про творчість.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Укрзалізниця вшанувала пам’ять Михайла Клименка. Потяг № 55 відправлятиметься під пісню “Цілуй”
“Я думаю, щоб прожити цей день до вечора. Зроблю якісь справи – і далі по колу. Купила собі скетчбук, щоб малювати, і пишу вірші про свій біль… Мені багато нічого не треба, і поки що я справляюся. Далі – не знаю, що робити”, зізналась жінка.
Раніше Норова випустила останню пісню, написану чоловіком – Михайлом Клименком. Композиція “Сильно-сильно” була створена парою в травні минулого року в домашній студії. Кліп наповнений фото з особистого архіву Михайла та Олександри.