fbpx

Прихована зйомка студенток в душі: що загрожує причетним

Головна Сторінка » Прихована зйомка студенток в душі: що загрожує причетним

Поліція відкрила кримінальне провадження через інцидент у жіночому душі гуртожитку Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського” в Києві. Там знайшли відеокамеру, яка реагувала на рух у приміщенні, вмикала запис і фільмувала голих дівчат.

У поліції відеозаписи із камери вивчають експерти. Підозрюваного офіційно поки немає, розповіла Gazeta.ua Олена Мошко із відділу комунікації поліції Києва.

“Поліцейські зареєтрували заяви від мешканок гуртожитку та допитали їх в якості потерпілих. Відділом дізнання розпочато досудове розслідування за статтею порушення недоторканності приватного життя”, – каже Мошко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У магазині Рівного приховано стежать за роздягненими покупцями

Також слідчі перевірять, чи не збувався відвертий контент у мережу, бо тоді можлива вже серйозніша кваліфікація злочину.

Поки причетним до злочину загрожує до трьох років обмеження волі.

Швидше за все, камеру встановив другокурсник-айтівець, кажуть студенти. Після того, що сталося він поїхав нібито додому. З гуртожитку його виселили, каже директор студмістечка КПІ Олександр Іщенко.

“Як тільки буде інформація від слідства про його причетність, адміністрація негайно буде розглядати питання про його відрахування з університету”, каже Іщенко.

Окремо перевіряються дії працівників гуртожитку, які начебто просили студенток не звертатися до поліції.

Інцидент стався 28 жовтня в гуртожитку №7. Відеокамеру в душі знайшла одна зі студенток, яка прийшла купатися. На пристрої виявили чимало відео. Про те, чия камера, здогадались одразу. Перше відео – з обличчям власника камери – вона зреагувала на нього, коли її встановлювали.

Водночас комендантка гуртожитку, яка обіцяла тримати справу на контролі, почала закликати дівчат, які хочуть написати колективну заяву, “угомонитися”.