fbpx

Прихильнику Путіна Карякіну закривають рота його ж колеги-шахісти з РФ

Головна Сторінка » Прихильнику Путіна Карякіну закривають рота його ж колеги-шахісти з РФ

Сергій Карякін зробив заяву про Федерацію шахів Росії, за що нарвався на критику своїх же колег із РФ.

Російський гросмейстер у своєму Telegram-каналі написав, що ФШР керують з Ізраїлю.

“На початку березня деякі російські шахісти зробили свій вибір і підписали лист проти спецоперації. Серед основних “підписантів” відомі гросмейстери Ян Непомнящий, Олександра Костенюк, Петро Свідлер, Андрій Єсипенко, Кирило Алексеєнко, Олександр Халіфман і Данило Дубов, який ніколи не приховував своїх антиросійських поглядів”, заявив Карякін.

За словами прихильника Володимира Путіна, його побавили підписи тренерів збірних команд РФ Олександра Мотильова, Євгена Наєра та Михайла Кобалії, а також функціонерів ФШР Володимира Барського, Етері Кублашвілі, Яни Сидорчук, Дмитра Кряквіна та виконавчого директора ФШР Марка Глуховського.

“Глуховський після початку спецоперації спокійно поїхав до Ізраїлю, звідки в режимі онлайн продовжує керувати діяльністю ФШР. Пан виконавчий директор довгі роки (ще з Криму 2014-го) не приховує своїх антидержавних поглядів, а також відверто гальмує розвиток шахів у Росії”, додав шахіст.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Російського шахіста дискваліфікували за підтримку війни проти України

Відповідь від Олександри Костенюк не змусила на себе довго чекати.

“Іноді дуже складно не перейти на мат. Сергію, прокинься! ​​Досить вислужуватися, зловтішатися, танцювати на кістках і кляузничати. Зрозуміли вже всі, який ти патріот. Займайся краще шахами”, написала російська спортсменка в Twitter.

Сергій Карякін народився у Сімферополі. До 2009 року виступав за збірну України, після чого отримав російське громадянство. Активно підтримує президента країни-агресорки.

Олександра Костенюк дванадцята чемпіонка світу з шахів, триразова переможниця шахових Олімпіад.