Прикриваються “економічним фронтом”: соліст O.Torvald розкритикував поведінку українців під час війни

Головна Сторінка » Прикриваються “економічним фронтом”: соліст O.Torvald розкритикував поведінку українців під час війни

Лідер гурту O.Torvald Женя Галич висловився про поведінку українців під час повномасштабного вторгнення.

Артист повернувся з фронту в червні. Перше, що його здивувало в ротації бажання людей забути про війну. Про це розказав у Instagram.

“Небажання деяких людей миритися з тим, що в країні йде війна, бажання забути про це і займатися своїми справами, прикриваючи це “економічним фронтом” чи ще чимось”, заявив.

Галич додав, що всі мають допомагати, незалежно від фінансового становища.

“Байдуже, якщо ти багатий, але не допомагаєш армії настільки, щоб наша країна перемогла”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чи вистачить сміливості повернутися в Україну: Влада Яму жорстко розкритикували в соцмережах

Співак висловився про чоловіків, які не захищають Україну на фронті.

“Величезна кількість “мурчиків”, “спортіків”, які взагалі не мають жодного відношення до армії, але стартують на військових. Навіть якщо ти класний спортсмен, то це не так вже працює. Якщо ти не захищаєш країну, то взагалі пох**ам, який ти спортсмен”, підсумував.

Раніше співак Коля Сєрга розкритикував зірок українського шоубізнесу. Говорив, зокрема, про Потапа, Макса Барських, Монатіка та Світлану Лободу. Артист заявив, що у шоубізнесі є велика проблема йому не вистачає правди. Крім цього він запідозрив Потапа у нечесності. Не оминув Сєрга й співачку Лободу. На його думку, вона хоч і не працює з Росією, але й не бачить та не чує людей.