fbpx

Принцип “нічого про Україну без України” залишиться на будь-яких перемовинах – Єрмак

Головна Сторінка » Принцип “нічого про Україну без України” залишиться на будь-яких перемовинах – Єрмак

Керівник Офісу Президента Андрій Єрмак переконаний, що принцип “нічого про Україну без України” має бути – й буде – збережений.

Агресія проти України стане величезною помилкою як з боку РФ, так і з боку тих країн, які дозволять цьому статися, і матиме незворотні наслідки, Єрмак сказав на зустрічі з журналістами, які представляють низку провідних європейських ЗМІ: Süddeutsche Zeitung (Німеччина), Le Figaro, L’Opinion та Radio France (Франція), TVN (Польща).

Українська влада щодня працює над зміцненням армії та обороноздатності держави і вдячна за відповідну допомогу іноземним партнерам, наголосив Єрмак.

“Ми отримали гарантії від президента США Джозефа Байдена та всіх наших західних партнерів, що будь-які питання, що стосуються нашої країни та її безпеки, не будуть обговорюватися без її участі. І принцип “нічого про Україну без України” дотримуватиметься під час будь-яких перемовин”, сказав керівник Офісу Президента.

Єрмак розповів європейським журналістам про боротьбу з корупцією та деолігархізацію в Україні. Він наголосив, що торік було ухвалено перший, базовий закон, який встановлює межі для визначення олігархів та обмеження їхнього впливу на державу. За його словами, цей закон не спрямований проти конкретних людей, а має сприяти закріпленню єдиних правил для великого бізнесу й унеможливити його вплив на політичні процеси.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вступ України в НАТО: конгресмени США запропонували суперхід

Нова агресія Кремля проти України буде вердиктом для НАТО й великою проблемою для Заходу, сказав голова ОП.

Перемога України буде також перемогою її західних партнерів. А найбільшою поразкою може бути продовження війни в Україні або ескалація ситуації.