fbpx

“Припиніть грати зі мною в ігри”: Зеленський прокоментував витік даних американської розвідки

Головна Сторінка » “Припиніть грати зі мною в ігри”: Зеленський прокоментував витік даних американської розвідки

У витоку даних американської розвідки немає жодних плюсів. Адже там містилася інформація щодо протиповітряної оборони Києва.

А також подробиці про те, які бригади готуються до контрнаступу, та цифри втрат української сторони. Про це в інтерв’ю The Washington Post розповів президент України Володимир Зеленський.

“Десь це ажіотаж, десь ‒ скандал. Для нас все, що заздалегідь інформує нашого ворога в той чи інший спосіб, ‒ це однозначно мінус для нас. Я не бачу тут жодних плюсів”, ‒ сказав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський вперше в історії поговорив з президентом острівної країни

Видання нагадує, що Україна не розголошує свої втрати, щоб не підірвати моральний дух супспільства.

“Мене запитують, кому це вигідно? Я відповідаю дуже просто: у мене немає часу з’ясовувати, кому це вигідно. Я дивлюся на тих, кому це не вигідно”, ‒ додав Зеленський.

Водночас він відмовився підтвердити або спростувати інформацію, що міститься у витоках. Оскільки це означало б визнання того, що документи є справжніми.

Українські посадовці та військова розвідка країни відкинули їх як “фейкові” або як частину російської дезінформаційної кампанії.

“Якщо я вам відповідаю, це означає, що це чутливо, це означає, що існують реальні документи. Будь ласка, припиніть грати зі мною в ігри. Я президент країни, яка перебуває у стані війни”, ‒ сказав Зеленський.

Спільним завданням України і світу є поразка держави-терориста Російської Федерації і справеливий мир для України і всієї Європи. Про це сказав президент Володимир Зеленський.

Президент Володимир Зеленський розпочав тиждень із годинної наради з усіма рівнями управління державою і захистом. Скоординували оборонні кроки.

Generated by Feedzy