fbpx

Притягли до каси й били, але ніхто не реагував: нове відео смертельного нападу на поліцейського

Головна Сторінка » Притягли до каси й били, але ніхто не реагував: нове відео смертельного нападу на поліцейського

У мережі з’явилося відео з камер спостереження супермаркету в Чернігові, де між молодими людьми і двома поліцейськими стався конфлікт.

На відео видно, як зловмисники притягли до каси поліцейського, схилилися над ним, намагалися підняти, але впустили на підлогу. Один зі зловмисників впав разом із копом, свідчить відео з місця злочину, яке опублікував Telegram-канал “Всевидящее ОКО”.

На відео також видно, що потім невідомий почав бити лежачого кулаком. Після цього постраждалий подавав ознаки життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У супермаркеті підлітки побили та пограбували поліцейського

За всім цим збоку спостерігають відвідувачі супермаркету, а також охорона і касири, які в цей час продовжували “відпускати” клієнтів. У кінці ролика молоді люди виходять з магазину, а чоловік продовжує лежати на підлозі.

В описі до відео користувачі написали, що поліцейських молоді люди побили після того, як один з них спробував з’ясувати з копом відносини сам на сам.

“Один з них програв у рівній битві, а потім покликав на підкріплення п’ятьох друзів, які взялися натовпом бити поліцейських”, повідомляється в публікації.

Уночі 2 жовтня в Чернігові група молодих людей побила двох поліцейських. Один із них помер, інший у реанімації.

На момент нападу обидва поліцейські були у відпустці, у цивільному одязі. Нападників затримали. Троє з чотирьох затриманих неповнолітні.

За інформацією місцевих ЗМІ, причиною нападу стало зауваження, яке правоохоронці зробили компанії молоді в супермаркеті. Підлітки дочекалися, доки чоловіки вийдуть з магазину, і напали на них. Один з учасників знімав побиття на телефон.