fbpx

“Приїхав у в’єтнамках і шортах” – фіналістка модельного реаліті пригадала найгірше побачення

Головна Сторінка » “Приїхав у в’єтнамках і шортах” – фіналістка модельного реаліті пригадала найгірше побачення

Блогерка, ведуча й учасниця проєкту “Супермодель по-українськи” Вікторія Маре зізналася, що не може терпіти в чоловіках.

Вона поділилася деталями найгіршого побачення. Тоді Маре причепурилася: взула підбори, вбралася у гарну сукню, зробила зачіску та макіяж. Про те, як кавалер її здивував, розповіла за лаштунками шоу “Хто зверху” на “Новому каналі”.

“Вийшла з дому, бачу під’їжджає автівка, а з неї виходить він у в’єтнамках, шортах, футболці не першої свіжості. І от ця незручна хвилина, коли ми мовчки стоїмо і дивимось одне на одного. Потім він все ж запропонував поїхати на каву. Я була шокована”, – пригадала ведуча.

Жінка відмовилась від такого побачення.

“От що тоді хотів той чоловік? Ти запросив дівчину ввечері на побачення, то що вона має подумати? Я ж не поїду до нього додому. Треба було уточнити, що це не буде ресторан, пояснити формат зустрічі. Тож вирішила краще йому відмовити, ніж морочити голову одне одному”, – сказала вона.

За словами Маре, їй не принципово, де і як проводити час.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нерішучі й після 30 живуть із батьками: Андраде сходила на побачення зі словенським “холостяком”

“Але людина має бути щонайменше охайною. Мій чоловік Луї не педант, дозволяє собі навіть руки об себе витерти вдома, але на побачення зі мною завжди приходить гарним”, – додала блогерка.

Модель Вікторія Маремуха несподівано для фанів вийшла заміж за коханого – француза Луї. Весільна церемонія відбулася 21 червня. Фіналістка другого сезону реаліті “Супермодель по-українськи” зазначила, що майже для всіх розпис став сюрпризом.